HENKILÖKUNTA

Mai-Brit Salo
Mai-Brit Salo aluejohtaja maippi.salo(at)phlu.fi p. 040 836 7766
Keijo Kylänpää
Keijo Kylänpää aluekehittäjä, aikuisliikunta keijo.kylanpaa(at)phlu.fi p. 040 552 9233
Krista Pöllänen
Krista Pöllänen aluekehittäjä, lasten ja nuorten liikunta krista.pollanen(at)phlu.fi p. 050 543 5934
Kustaa Ylitalo
Kustaa Ylitalo seurakehittäjä, valmentaja- ja ohjaajakoulutus kustaa.ylitalo(at)phlu.fi p. 040 839 0446
Sari Hallberg
Sari Hallberg taloussihteeri sari.hallberg(at)phlu.fi p. 044 241 5727
Tiina Ahvonen
Tiina Ahvonen taloussihteeri tiina.ahvonen(at)phlu.fi p. 040 552 0571
Arto Virtanen
Arto Virtanen hankepäällikkö Työllisty hyvässä seurassa-hanke arto.virtanen(at)phlu.fi p. 040 582 1092
Marja Pullinen
Marja Pullinen hankesihteeri Työllisty hyvässä seurassa-hanke marja.pullinen(at)phlu.fi p. 040 551 5596
Jukka Sinkkonen
Jukka Sinkkonen yksilövalmentaja Työllisty hyvässä seurassa-hanke jukka.sinkkonen(at)phlu.fi p. 044 764 6551
Markku Heimola
Markku Heimola yksilövalmentaja Työllisty hyvässä seurassa-hanke markku.heimola(at)phlu.fi p. 044 241 6586
Risto Jäntti
Risto Jäntti yksilövalmentaja Työllisty hyvässä seurassa-hanke risto.jantti(at)phlu.fi p. 044 585 3655
Helena Kämäräinen
Helena Kämäräinen työhyvinvointikoordinaattori Matka kohti hyvää työkykyä -hanke, PHHYKY helena.kamarainen(at)phlu.fi p. 040 554 4647
Reda Oulmane
Reda Oulmane projektipäällikkö (Työkuntoisena ja -kykyisenä Työelämään -hanke) testaus- ja koulutuskoordinaattori reda.oulmane(at)phlu.fi p. 044 240 7490
Heidi Mälkönen
Heidi Mälkönen (osa-aikainen) varhaiskasvatuksen asiantuntija, Lisää liikettä varhaiskasvatuksessa -hanke heidi.malkonen(at)phlu.fi p. 041 313 9882
Oskari Leppänen
Oskari Leppänen toimistovastaava oskari.leppanen(at)phlu.fi p. 040 552 7122

Liikuntaneuvojat

Inka Sipilä
Inka Sipilä liikuntaneuvoja projektityöntekijä (Työkuntoisena ja -kykyisenä Työelämään -hanke) inka.sipila(at)phlu.fi p. 044 236 8520
Sanna Kankkunen
Sanna Kankkunen liikuntaneuvoja (osa-aikainen) Lahti (henkilöstöliikunta) sanna.kankkunen(at)phlu.fi p. 044 973 2612
Sohvi Brandt
Sohvi Brandt liikuntaneuvoja Lahti sohvi.brandt(at)phlu.fi p. 040 552 4611