HENKILÖKUNTA

Mai-Brit Salo aluejohtaja maippi.salo(at)phlu.fi p. 040 836 7766
Keijo Kylänpää aluekehittäjä, aikuisliikunta keijo.kylanpaa(at)phlu.fi p. 040 552 9233
Krista Pöllänen aluekehittäjä, lasten ja nuorten liikunta krista.pollanen(at)phlu.fi p. 050 543 5934
Kustaa Ylitalo seurakehittäjä, valmentaja- ja ohjaajakoulutus kustaa.ylitalo(at)phlu.fi p. 040 839 0446
Sari Hallberg taloussihteeri sari.hallberg(at)phlu.fi p. 044 241 5727
Tiina Ahvonen taloussihteeri tiina.ahvonen(at)phlu.fi p. 040 552 0571
Arto Virtanen projektipäällikkö Liikunnalla tukea työelämään LITTI 2 arto.virtanen(at)phlu.fi p. 040 582 1092
Marja Pullinen projektisihteeri Liikunnalla tukea työelämään LITTI 2 marja.pullinen(at)phlu.fi p. 040 551 5596
Jukka Sinkkonen yksilövalmentaja Liikunnalla tukea työelämään LITTI 2 jukka.sinkkonen(at)phlu.fi p. 044 764 6551
Markku Heimola yksilövalmentaja Liikunnalla tukea työelämään LITTI 2 markku.heimola(at)phlu.fi p. 044 241 6586
Risto Jäntti yksilövalmentaja Liikunnalla tukea työelämään LITTI 2 risto.jantti(at)phlu.fi p. 044 585 3655
Ahti Romo työhyvinvointikoordinaattori Matka kohti hyvää työkykyä -hanke, PHHYKY ahti.romo(at)phlu.fi p. 040 554 4647
Reda Oulmane projektipäällikkö (Työkuntoisena ja -kykyisenä Työelämään -hanke) testaus- ja koulutuskoordinaattori reda.oulmane(at)phlu.fi p. 044 240 7490
Heidi Mälkönen (osa-aikainen) hanketyöntekijä, varhaiskasvatus heidi.malkonen(at)phlu.fi p. 040 5081 183

Liikuntaneuvojat

Inka Sipilä liikuntaneuvoja projektityöntekijä (Työkuntoisena ja -kykyisenä Työelämään -hanke) inka.sipila(at)phlu.fi p. 044 236 8520
Sanna Kankkunen liikuntaneuvoja Hartola (ma, ke, to & pe) ja Orimattila (ti) sanna.kankkunen(at)phlu.fi p. 040 552 4261
Sohvi Brandt liikuntaneuvoja Lahti sohvi.brandt(at)phlu.fi p. 040 552 4611
Heli Korhonen liikuntaneuvoja (osa-aikainen) Lahti (henkilöstöliikunta) heli.korhonen(at)phlu.fi p. 044 973 2612